Vzkazy a připomínky
Zde můžete zanechat vzkazy pro tábořiště Semín a jeho návštevníky
14-08-2016 09:05
AC Semín
Dobrý den, rybník je soukromý, takže je nutné mít povolenku od nás za 200 Kč na 24 hod.
11-08-2016 21:03
Dobrý večer,je u vás v kempu potřeba povolenka rybářského svazu?Nebo stačí povolenka zakoupená u vás.Děkuji za odpověd.Čermák
08-08-2016 14:27
JIRKA A NARTINA
( SVITAVACI
)
DĚKUJEME PANÍ TOMÁŠKOVÉ ZA PŘIJEMNÝ POBYT V KARAVANU,ABY HLAVNĚ NEZAPOMĚLA NA SUPER KIOSEK.DOBRE JIDLO,PIVO K PŘIEMNÝ LIDIČKY VŠECHNY.JSME U VÁS PO DRUHÉA OPĚT SAMÁÁÁÁÁÁ CHVALA.
TĚŠÍME SE PŘIŠTÍ ROK.PŘEJU KRÁSNY ZBYTEK SEZONY A POKUD BY BYLO MOŽNÉ DOPORUČUJI UDĚLAT NOVE PŘECINKY DŘEVĚNY PŘED KARAVANY,JEN KVULI DEŠTÍ JINAK PLACHTY U KARAVANU MĚL CO UDRŽET NAPOR NA PRŠATÝ VODY.DĚKUJEME JIRKA A MARTINA
TĚŠÍME SE PŘIŠTÍ ROK.PŘEJU KRÁSNY ZBYTEK SEZONY A POKUD BY BYLO MOŽNÉ DOPORUČUJI UDĚLAT NOVE PŘECINKY DŘEVĚNY PŘED KARAVANY,JEN KVULI DEŠTÍ JINAK PLACHTY U KARAVANU MĚL CO UDRŽET NAPOR NA PRŠATÝ VODY.DĚKUJEME JIRKA A MARTINA
07-08-2016 18:44
Petra a Tomáš z Letohradu
( Letohrad
)
Děkujeme za super prodloužený víkend plný sluníčka a super vody,jinak i moc děkujeme personálu v kiosku že se o nás hezky staraly.
04-08-2016 13:15
Petra a Tomáš z Letohradu
( česká republika
)
Zdravíme z Letohradu už se nemůžeme dočkat příjezdu k vám.Nejlepší nejlevnější kemp v okolí super recepce když netrefíte dobře navedou.Výborné jídlo,pivo v kiosku na prostě super jak to má být.Voda super čistá bez sinic a plíř nejlepší je tam písek žádné kameny na pláži čisto žádné vosy.
08-07-2016 10:41
AC Semín
Dobrý den, děkujeme za kladné ohlasy, povolenka stojí 200 Kč na den, wifi připojení je zatím v oblasti recepce, na pláži u kiosku je horší signál, jediná možnost zde je připojení přes 3G a 4G LTE sítě mobilních operátorů.
08-07-2016 04:55
Jsme tu už potřetí,detem se tu moc libi,maji tu obří piskoviste(pláž
, pozvolny vstup do vody což je idealni pro decka co jeste neplavou,suprově si tu i zachytal i muj tata který dostal pobyt zde k 60.narozeninám. Jediný co sem nezjistila jestli je tu wifi pripojeni?
, pozvolny vstup do vody což je idealni pro decka co jeste neplavou,suprově si tu i zachytal i muj tata který dostal pobyt zde k 60.narozeninám. Jediný co sem nezjistila jestli je tu wifi pripojeni?
05-07-2016 22:10
Zdravím autokemp Semín a děkuji za obnovení pingpongu je to super
04-07-2016 19:42
Dobry den.Kolik prosim Vas stoji povolenka pro rybare a da se u Vas pripojit k internetu?
28-06-2016 10:04
AC Semín
Dobrý den, ano, rybařit je možné i v letošní sezóně, povolenku si můžete zakoupit na recepci či u manželů Bulenových (2. karavan po levé straně) nebo se za Vámi stavíme u vody. Akorát prosíme o rybaření z okolních břehů a nikoliv přímo z pláže z důvodu bezpečnosti.
26-06-2016 17:32
Zbyněk
Dobrý den. Lze u Vás i letos chytat ryby? Kde se kupuje povolenka?. Děkuji za odpověď.
22-06-2016 13:41
AC Semín
Dobrý den, klidně přijeďte na kontrolu p. Mirku, předem ohlášená kontrola bude vítanou změnou oproti kontrolám na udání od "anonymů"
Co se týká ohniště, v případě dodržení bezpečnosti lze založit ohniště přímo u stanu.
Co se týká ohniště, v případě dodržení bezpečnosti lze založit ohniště přímo u stanu.
21-06-2016 11:40
hape
( cr
)
dobry den,lze zalozit ohniste primo u stanu,nebo mate pouze centralni.diky za info
19-06-2016 11:00
Mirek
A co úklid, byl proveden ? Já si to přijedu zase zkontrolovat!
17-06-2016 09:39
WWW stránka: www.autokempsemin.cz
Tento kemp již opravdu funguje, vše je tam v pořádku a klidně tam jeďte. Je tam úžasný klid a dobré koupání. Občerstvení je bez chyby.
16-06-2016 20:40
AC Semín
Děkujeme Lence za vzkaz
pro samou přípravu na sezónu jsme nestíhali psát na web, ale kdo sleduje naše Fb stránky ví jak se činíme. Tedy pro Lenku: Pláž přeoraná, louka posekaná, dětské hříště postavené, dvě trampolíny u kiosku napružené, Ping-pong dle Vašich žádosti postavený, ruské kuželky nově připraveny, kiosek rozšířen, více stolů na posezení připraveno, sociální zařízení vymalované a aktuálně připravujeme lavičky do areálu abyste si měli kde odpočinout. Takže asi opravdu "nefungujeme"
Zdravíme AC Semín
16-06-2016 20:25
Lenka
Žádný reakce od loňskýho léta. To vypadá, že tenhle kemp už asi nefunguje. Radši tam lidi nejezděte, ještě byste jezdili zbytečeně a museli se vracet domů.
13-06-2016 15:49
Mirek
Dobrý den,
zahájili jste už letošní sezónu ?
zahájili jste už letošní sezónu ?
07-02-2016 10:25
Dobry den.O velkych prazdninach by jsme k Van chteli jet na par dni.Jsme dva dosospely a dve deti.7 a necely 3 roky.Jake ubytovani je nejleosi pro nas 4 a kdy je nejvhodnejsi si ubytovani zamluvit?Dekuji
31-08-2015 11:31
Jarda (Ostrava)
Autokemp nabízí pěkné koupání a plážové hřiště na volejbal. To jsou asi jediné pozitiva. Ubytování v karavanu neuklizené, lednička nefunkční (chladila jen na 19 při venkovní teplotě 36). Majitelé neuklízeli ani před námi a ani po našem odjezdu, ihned předáno dalšímu uživateli. Sprchy byly pouze 3 a stále plné. V koupelně pod umyvadly celý týden stejné pavučiny, dveře od WC nezavíratelné. Doporučuji majiteli kempu zvolit jiný personál a opravit sociální zařízení tak, aby to bylo na standardní úrovni ve 21. století. Jinak je to pěkné prostředí kempu, vesnice by měla přidat na atraktivnosti lokality, pouze jediná funkční hospůdka. Doporučuji pouze s vlastním karavanem.
Předchozí stránka: Dětské hřiště
Následující stránka: Novinky